Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Filters
kk: Фильтерлері
