Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Depth
tr: Derinlik

en: Label
tr: Etiket

en: Open
tr: Açık

en: Views
tr: Görünümler

en: Options
tr: Seçenekler

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Parent ID
tr: Üst ID

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)
