Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Open
ast: Abrir

en: Filters
ast: Filtros
