Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Open
ug: ئىچىشى
