Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Open
hi: खुला

en: Views
hi: द्रश्य

en: Filters
hi: फ़िल्टर
