Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Open
ml: തുറക്കുക
