Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Open
th: เปิด

en: Views
th: ดู

en: Filters
th: ตัวกรอง
