Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Options
af: Opsies
