Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
