Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Depth
be: Глыбіня

en: Label
be: Подпіс

en: Open
be: Адкрыць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Filters
be: Фільтры
