Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Depth
da: Dybde

en: Label
da: Etiket

en: Open
da: Åben

en: Options
da: Valg

en: Filters
da: Filtre

en: Parent ID
da: Overordnet ID
