Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Options
gu: વિકલ્પો
