Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Depth
id: Kedalaman

en: Open
id: Buka

en: Views
id: View

en: Options
id: Opsi

en: Filters
id: Filter

en: Parent ID
id: ID Induk
