Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Open
km: បើក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Filters
km: តម្រង

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ
