Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Open
ku: کراوە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
