Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Depth
lv: Dziļums

en: Label
lv: Etiķete

en: Open
lv: Atvērts

en: Views
lv: Skati

en: Options
lv: Iespējas

en: Filters
lv: Filtri

en: Parent ID
lv: Vecāka ID
