Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Options
mn: Сонголтууд
