Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Depth
pl: Głębokość

en: Label
pl: Etykieta

en: Open
pl: Otwarte

en: Views
pl: Widoki

en: Options
pl: Opcje

en: Filters
pl: Filtry

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Sort options
pl: Opcje sortowania
