Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Views
ps: ليدنې

en: ID
ps: پېژند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
