Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Filters
sq: Filtrat
