Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Label
te: లేబుల్

en: Open
te: తెరువు

en: Options
te: ఎంపికలు
