Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Container
ar: حاوية

en: Depth
ar: العمق

en: Label
ar: التسمية

en: Open
ar: مفتوح

en: Views
ar: الرؤى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Filters
ar: المرشحات

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول
