Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Container
az: Konteyner

en: Depth
az: Dərinlik

en: Open
az: Aç

en: Views
az: Görünüşlər

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Parent ID
az: Valideyn ID
