Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Container
cs: Kontejner

en: Depth
cs: Hloubka

en: Label
cs: Popisek

en: Open
cs: Otevřené

en: Options
cs: Možnosti

en: Filters
cs: Filtry

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Fieldset
cs: Sada polí
