Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Container
de: Ordner

en: Depth
de: Tiefe

en: Label
de: Beschriftung

en: Open
de: Geöffnet

en: Views
de: Ansichten

en: Options
de: Optionen

en: Filters
de: Filter

en: Parent ID
de: Übergeordnete ID

en: Sort options
de: Sortieroptionen

en: Vertical tabs
de: Vertikale Reiter

en: Fieldset
de: Feldgruppe

en: Container type
de: Typ des umgebenden Elements
