Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
