Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Depth
el: Βάθος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Options
el: Επιλογές

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Parent ID
el: Γονικό ID
