Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Container
fi: Säiliö

en: Depth
fi: Syvyys

en: Label
fi: Tunnus

en: Open
fi: Avoin

en: Views
fi: Näkymät

en: Options
fi: Valinnat

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä
