Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Filters
fil: Mga salaan
