Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Container
gl: Contedor

en: Depth
gl: Profundidade

en: Label
gl: Etiqueta

en: Open
gl: Aberta

en: Views
gl: Vistas

en: Options
gl: Opcións

en: Filters
gl: Filtros

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos
