Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Container
he: מיכל

en: Depth
he: עומק

en: Label
he: תווית

en: Open
he: פתוח

en: Views
he: היבטים

en: Options
he: אפשרויות

en: Filters
he: מסננים

en: Parent ID
he: מזהה אב
