Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Container
it: Contenitore

en: Depth
it: Profondità

en: Label
it: Etichetta

en: Open
it: Aperto

en: Views
it: Viste

en: Options
it: Opzioni

en: Filters
it: Filtri

en: Parent ID
it: ID Genitore

en: Fieldset
it: Riquadro
