Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Container
jv: Kontainer

en: Depth
jv: Jerone

en: Label
jv: Judul

en: Open
jv: Dibuka

en: Views
jv: View

en: Options
jv: Opsi
