Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय
