Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Depth
nl: Diepte

en: Views
nl: Overzichten

en: Options
nl: Opties

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Fieldset
nl: Veldengroep
