Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Label
oc: Etiqueta

en: Open
oc: Dobèrt

en: Views
oc: Vistas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Filters
oc: Filtres

en: Fieldset
oc: Grop de camps
