Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Depth
fa: عمق

en: Label
fa: برچسب

en: Open
fa: باز

en: Views
fa: نماها

en: ID
fa: هویت

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Filters
fa: صافیها

en: Parent ID
fa: هویت والد

en: Fieldset
fa: مجموعه میدان
