Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Depth
pt: Profundidade

en: Label
pt: Etiqueta

en: Open
pt: Abrir

en: Views
pt: Visualizações

en: Options
pt: Opções

en: Filters
pt: Filtros

en: Parent ID
pt: ID ascendente
