Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Container
ro: Recipient

en: Depth
ro: Adâncime

en: Label
ro: Etichetă

en: Open
ro: Deschideți

en: Views
ro: Vizualizări

en: Options
ro: Opțiuni

en: Filters
ro: Filtre

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare
