Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Container
ru: Контейнер

en: Depth
ru: Глубина

en: Label
ru: Метка

en: Open
ru: Открыть

en: Views
ru: Представление

en: Options
ru: Опции

en: Filters
ru: Фильтры

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Sort options
ru: Настройка сортировки

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Container type
ru: Тип контейнера
