Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
