Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Container
sv: Grupp

en: Depth
sv: Djup

en: Label
sv: Etikett

en: Open
sv: Öppen

en: Views
sv: Vyer

en: Options
sv: Alternativ

en: Filters
sv: Filter

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: Vertical tabs
sv: Vertikala flikar

en: Fieldset
sv: Fältgrupp
