Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Open
ta: திற

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்
