Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Container
ur: کنٹینر

en: Depth
ur: گہرائی

en: Label
ur: عنوان

en: Open
ur: کھلا

en: Views
ur: ویوز

en: ID
ur: شناخت
