Views Exposed Form Fieldset (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Container
is: Gámur

en: Depth
is: Dýpt

en: Label
is: Merking

en: Open
is: Opna

en: Views
is: Gagnasýn

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Filters
is: Síur
