Views entity embed (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Views
az: Görünüşlər

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Filters
az: Filtrlər

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Views settings
az: Görünüş parametrləri
