Views entity embed (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Filters
da: Filtre

en: About
da: Om

en: Views settings
da: Indstillinger for views
