Views entity embed (2.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Next
it: Successivo

en: Views
it: Viste

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: Filters
it: Filtri

en: About
it: Informazioni

en: Embed
it: Integra

en: Views settings
it: Impostazioni viste
