Views entity embed (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Views
oc: Vistas

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Filters
oc: Filtres

en: About
oc: A prepaus

en: Embed
oc: Integrat
