Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Views
fi: Näkymät

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Filters
fi: Suodattimet

en: About
fi: Tietoja

en: Embed
fi: Upota

en: Views settings
fi: Näkymien asetukset
